NIEZALEŻNI
FINANSOWO

Alerabat- opinie o wtyczce

Rzeczą jaką możemy zrobić w pierwszej kolejności, jeśli chcemy poprawić stan swojego portfela jest oszczędzanie pieniędzy. Ma to uzasadnienie, zwłaszcza kiedy mówimy o wydatkach, które i tak musimy uwzględnić w naszym miesięcznym budżecie. Jak najprościej to zrobić? Wykorzystując kody rabatowe, podczas zakupów, za które dotychczas płaciliśmy pełne ceny. Świetnie sprawdzi się w tym wtyczka Alerabat.

Na skróty:

Sprawdź pozostałe apki cashback, które polecamy

Przetestuj Alerabat, a nie pożałujesz!

Spis treści

Co to jest Alerabat?

Alerabat to wtyczka do przeglądarki oraz aplikacja mobilna, dzięki której zyskasz dostęp do kodów zniżkowych, kuponów oraz opcji cashback podczas robienia zakupów online.

Alerabat obsługuje setki najpopularniejszych sklepów i usług. Wśród nich można wymienić popularne sklepy modowe, takie jak chociażby Adidas czy Nike, znajdziemy również sklepy spożywcze np. Frisco, sklepy zoologiczne (Zooplus), strony ze zniżkami na usługi (Grupon) i wiele innych przydatnych stron zakupowych.

Dowiedz się jak działa wtyczka Alerabat

Używanie wtyczki AleRabat jest proste, a przede wszystkim meeeega wygodne.

Aby zacząć korzystać z ofertowanych zniżek, nie musisz nawet rejestrować konta na stronie Alerabat – wystarczy pobrać wtyczkę do przeglądarki.

Dla chętnych polecamy jednak rejestrację profilu – to jedyna możliwość, która dzięki której możesz podać dane do przelewu zwrotów środków z cashback. Aby otworzyć konto wystarczy podać imię, maila oraz hasło. Po podaniu wymaganych danych, zyskasz dostęp do szczegółowej edycji profilu. Będziesz mieć również możliwość zainstalowania wtyczki do przeglądarki oraz pobrania aplikacji mobilnej. My szczególnie polecamy wtyczkę.

Wtyczka Alerabat nie tylko podsunie Ci dosłownie pod nos obowiązujące kody zniżkowe i kupony podczas robienia zakupów w sklepach internetowych, ale także pozwoli Ci automatycznie odebrać cashback, czyli kilkuprocentowy zwrot kosztów zakupów.

Warto zaglądać od czasu do czasu na rodzimą platformę, ponieważ można wyłapać okazje, jakich się nie spodziewaliśmy.

Jak zainstalować wtyczkę i dostać dostęp do kodów rabatowych i promocji w AleRabat?

Aby zainstalować wtyczkę Alerabat wystarczy kliknąć w poniższy guzik, który przekieruje Cię do zakładki wtyczek. Spójrz tylko na opinie, jakie zebrała wtyczka Alerabat – 5 gwiazdek i prawie 1000 użytkowników, którzy docenili kody zniżkowe przy zakupach.

Kliknij „zainstaluj” w miejscu, w którym u mnie pojawiło się „usuń z Chrome” (ja posiadam już zainstalowaną wtyczkę), a po instalacji przypnij wtyczkę w pasku przeglądarki. Zrobisz to klikając na symbol puzzla, a następnie pinezki przy nazwie wtyczki. Jeżeli korzystasz z przeglądarki w języku angielskim, wtyczka nazywa się buykers.

Po zainstalowaniu i przypięciu wtyczki czas iść na zakupy. Odwiedź stronę dowolnej firmy, której produkty są objęte zniżkami i znajdują się w bazie Alerabat. My posłużymy się przykładem platformy zakupowej Allegro i Frisco.

Kiedy będziesz już na wybranej stronie, kliknij na ikonkę zainstalowanej wtyczki – otworzy Ci się okno, w którym na pierwszym miejscu zobaczysz obowiązujące kody rabatowe, a zaraz obok nich promocje aktywne na odwiedzanej witrynie.

aplikacja do oszzędzania

Z poziomu wtyczki masz dostęp do swojego konta i profilu. Logując się, możesz automatycznie odbierać cashback, jeżeli tylko strona, na której robisz zakupy posiada daną usługę.

Wtyczka Alerabat to naszym zdaniem jedna z najpraktyczniejszych i najłatwiejszych w obsłudze możliwości, dla osób które robiąc zakupy przez internet szukają najlepszych promocji.

Ania Borkowska
Ania Borkowska

Ania ukończyła studia na Wydziale Grafiki i Komunikacji Wizualnej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, w mieście, w którym się wychowała. Przez dłuższy czas pracowała jako etatowy grafik, szukając spełnienia w korporacjach, jednak zdecydowała się skoczyć na głęboką wodę i parę lat temu rozpoczęła swoją freelancerską działalność w Internecie. Na początku nie było łatwo stanąć na nogi, dlatego też Ania skończyła dodatkowe kursy, które pozwoliły jej podszkolić się w marketingu i copywritingu i tym samym rozszerzyć swój zakres usług. W latach, kiedy nie było kolorowo, odkryła jak wiele pieniędzy może zaoszczędzić i zarobić w łatwy sposób, w czasie którego wcześniej nie wykorzystywała w żaden sposób (np. stojąc w korku).
Ania dzieli się swoim doświadczeniem, ponieważ wierzy, że świat będzie piękniejszy, kiedy ludzie dookoła niej staną się szczęśliwsi, a osiągną to poprzez samokształcenie i rozwój osobisty.

kontakt: info@niezalezni-finansowo.pl

© 2024 Niezależni finansowo – Wszystkie prawa zastrzeżone