NIEZALEŻNI
FINANSOWO

Najlepiej płatne ankiety online – ranking portali z ankietami

Po wypróbowaniu wielu paneli ankietowych stworzyliśmy listę o sprawdzonych serwisach, które oferują najlepiej płatne ankiety i stworzyliśmy ranking tych najbardziej przez nas lubianych. W poprzednim artykule – Zarabiaj na ankietach szczegółowo opisaliśmy jak najlepiej się zorganizować i zacząć dodatkowo zarabiać właśnie na wypełnianiu ankiet online. W sekcji poświęconej optymalizacji, radzimy zapisanie się do jak największej ilości paneli ankietowych, gdyż zwiększa nam to szanse otrzymywania zleceń na lepiej płatne ankiety online. Przy wypełnianiu płatnych ankiet online, starajmy odpowiadać na pytania rzetelnie, gdyż za to nam płacą. W tym artykule skupiamy się na naszych ulubionych serwisach, z którymi nie mieliśmy nigdy żadnych problemów oraz otrzymywaliśmy regularne wypłaty.

Na skróty: Załóż konto na najlepszych portalach

… albo przeczytaj jak zwiększyć swoje szanse na wypełnianie większej ilości ankiet

Miejsce I

Najlepiej płatne ankiety

Miejsce II

Wiele możliwości zarobku

Miejsce III

Podręczna aplikacja

Spis treści

Na naszej liście znalazły się tylko sprawdzone strony. Poniżej znajdziemy 21 serwisów z płatnymi ankietami. Pierwszych 10 nie możecie pominąć za żadne skarby, gdyż z nich zarabialiśmy najwięcej, dlatego też najlepiej zarejestrować się na nich już teraz. Pozostałe 11 zaś są idealnym dopełnieniem, gdy nie otrzymujemy wystarczająco zaproszeń do wypełniania ankiet. Dlatego też musimy pamiętać o tym, że więcej serwisów = więcej pieniędzy.

Jeżeli będziecie mieć jakiekolwiek pytanie odnośnie wypełniania ankiet, na każdym z serwisów dostępny jest adres kontaktowy a obsługa klienta z pewnością wam pomoże.

Dlaczego warto spędzać czas na wypełnianiu ankiet?

Wypełnianie ankiet jest świetnym sposobem na podreperowanie domowego budżetu bez pieniężnego wkładu własnego. Firmy płacą pośrednikom za badanie opinii na temat ich produktu i w tym miejscu pojawiamy się my, czekając na zlecenia na panelach ankietowych. Praktycznie we wszystkich opisanych tu serwisach, w zamian za wypełnioną ankietę otrzymujemy wirtualne punkty. Następnie, przez nas zebrane punkty wymieniamy na pieniądze lub dodatkowe nagrody. Dlatego nie ma na co czekać, żeby zacząć zajmować się wypełnianiem ankiet!

Kiedy wypełnianie ankiet się opłaca?

Opłaca się tak na prawdę zawsze, gdyż każda wypełniona ankieta w poniższych serwisach jest płatna! Jednak wszyscy mamy jakieś oczekiwania związane z wielkością wypłaty. Wpływa na nią wiele czynników, lecz nad większością z nich mamy kontrolę. Najważniejszą rzeczą, na której musimy się skupić jest skalowanie. Czyli zwiększenie naszych szans na tym aby najlepiej płatne ankiety docierały właśnie do nas. Aby to uzyskać, koniecznie musimy zapisać się do jak największej ilości serwisów ankietowych – tym sposobem będziemy otrzymywać zlecenia nie z jednego serwisu ale z kilkunastu. W poniższym artykule znajdziecie wszystkie serwisy, które według nas są rzetelne i godne zaufania.

Jakich danych panele ankietowe będą od nas wymagać?

Przed rozpoczęciem pracy w każdym z serwisów będziemy musieli uzupełnić swój profil. Firmy zlecające ankiety wybierają swoich respondentów na podstawie właśnie tego profilu. Dzieje się tak ze względu na to, że przy zlecaniu ankiet, muszą przetestować produkt w teorii w danej grupie docelowej. Dlatego też zlecając płatne ankiety wybierają ludzi na podstawie naszego profilu. Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć jak najbardziej optymalnie wypełnić ten profil, opisaliśmy to w tym artykule. Kliknij tu

Ranking naszych ulubionych serwisów umożliwiających zarabianie na wypełnianiu ankiet

1. I-Say

Jest to zagraniczny portal, który oferuje płatne ankiety a co się z tym wiąże – zarobki w obcej walucie. Jest to ogromy plus w tych czasach, gdyż wszyscy wiemy jaki jest kurs euro czy dolara. Portal ten oferuje stosunkowo wysokie wynagrodzenia za pojedyncze ankiety, lecz zdarzają się również o wiele lepiej płatne badania opinii na żywo np. o napojach. Na takie jednak ciężej jest się dostać, lecz prędzej czy później na pewno nam się to uda. Ten serwis jest zdecydowanie godny naszego polecenia, ze względu na rzetelność i prostotę użytkowania. Poniżej znajdziesz link aktywacyjny prowadzący na stronę rejestracji. Kliknij w niego i zacznij zarabianie na ankietach!

Forma wypłaty

 • wypłata na konto PayPal

 • minimalne kwoty do wypłaty – 2 euro (340 punktów), 5 euro (850 punktów), 10 euro (1700 punktów)

 • wymiana punktów na bony towarowe

Miejsce 2. WowAPP

WowAPP nie tylko pozwala zarabiać przy wypełnianiu płatnych ankiet, ale również pozwala na zarobek w wiele innych sposobów. Rejestracja możliwa jest od 16 roku życia. W aplikacji, możliwe jest odpłatne testowanie gier i aplikacji! W ten sposób otrzymamy wynagrodzenie w zamian za pobranie danej gry oraz wykonanie w niej czynności określonych przez zleceniodawcę. Kolejną możliwością zarobku jest oglądanie reklam, które trwają od 1 do 32 sekund. Twórcy tego serwisu oferują również dodatkowe wynagrodzenie dla aktywnych użytkowników – dają bonusy pochodzące z części wygenerowanych przez aplikację zysków! Dodatkowo możliwe jest wykorzystanie aplikacji w sposób CashBacku – serwis ten umożliwia nam robienie zakupów z poziomu aplikacji w różnych sklepach, a co za tym idzie otrzymujesz CashBack od WowAPP. Szczerze polecamy ten serwis, dlatego że pozwolił nam zarobić nie tylko na ankietach czy grach ale umożliwił nam również dokonywanie o wiele tańszych zakupów!

Aby znaleźć dostępne dla nas zadania, musimy wejść w zakładkę „Zyski”. Polecamy pobranie aplikacji mobilnej, gdyż na stronie internetowej nie ma wszystkich dostępnych funkcji.

W aplikacji zarabiamy WoWcoiny, które następnie możemy wymienić na pieniądze. 100 WoWcoins = 1$ i takie jest również minimum wypłaty. Jedynym minusem jest to, że aplikacja zamraża nasze coiny na 60 dni. Dzieje się tak, gdyż chcą uniknąć wypłat oszustom lecz po upływie tego czasu, bez problemu otrzymamy pieniądze.

Forma wypłaty

 • przelew na konto bankowe,

 • przelew na konto Pay Pal,

 • minimum wypłaty – 1$.

Miejsce 3. Opinie.pl

Jest to jeden z bardziej popularnych serwisów służących wypełnianiu ankiet. W tym portalu w zamian za wypełnienie ankiety otrzymujemy punkty. Niektóre ankiety są warte mniej a inne więcej punktów. Czasami trafiały nam się ankiety warte nawet 30 zł. Portal ten, również czasami oferuje dodatkowe badania – raz braliśmy udział w badaniu, w którym musieliśmy zapisywać wszystko co jedliśmy i piliśmy przez tydzień. Nie było to za bardzo wymagające a za to bardzo fajnie płatne. Dodatkowym plusem jest możliwość pobrania aplikacji na smartfon. Jest to bardzo duże ułatwienie, gdyż wszystkie ankiety możemy znaleźć w jednym miejscu.

Forma wypłaty

 • wypłata na konto bankowe

 • minimalna wartość wypłaty – 50 zł (10 000 punktów)

Miejsce 4. ySense

 

Portal Ysense jest z jednym z najbardziej zaufanych ankietowych, w którym znajdziemy najlepiej płatne ankiety. Jest to zdecydowanie jeden z naszych faworytów. Serwis ten ma wiele zalet. Jedną z nich są zarobki w amerykańskich dolarach, co przy teraźniejszym kursie walut jest dla nas bardzo korzystne :). Z tego portalu udaje nam się uzyskać około 50$ miesięcznie. Kluczem do takich zarobków jest zdecydowanie systematyczność oraz częste zaglądanie na stronę i sprawdzanie dostępności płatnych ankiet. Koniecznie musicie sprawdzać bezpośrednie zaproszenia na maila, opinion world, peanut labs oraz oferty (gry na telefon, dodatkowe ankiety) Ysense jest szczególnie fajnym serwisem, gdyż często płacą nam za granie w gry, wbijanie leveli etc. Np. za wbicie co 5 poziomu otrzymujemy 10$ etc. Żeby jednak uzyskać takie wypłaty jak nasze konieczne jest sprawdzanie dostępnych ankiet nawet kilkanaście razy dziennie i klikanie w wymienione wyżej routery. Wtedy sami zobaczycie, że naprawdę warto! Zlecenia wypłaty możemy wykonywać w momencie osiągnięcia minimum 10$.

Forma wypłaty

 • wypłata na konto PayPal

 • minimalna kwota do przelewu – 10 $

 • wymiana punktów na bony towarowe

Miejsce 5. Marketagent

Jest to międzynarodowy panel ankietowy do wypełniania ankiet, który prężnie działa już od 2001 roku, dzięki czemu stał się jednym z największych serwisów, dzięki któremu możemy zarobić dodatkowe pieniądze na ankietach internetowych. Do niedawna firma ta wypłaciła już ponad 2 miliony euro swoim panelistom! Rejestracja jest kompletnie bezpłatna i jest możliwa od 14 roku życia a na start przyznawana jest nam premia w wysokości 150 punktów, równych 1,5 euro. Punkty przyznawane są po pełnym wypełnieniu ankiety. Dostępna jest również aplikacja mobilna, co znacząco poprawia komfort użytkowania, gdyż możemy to robić wszędzie gdzie mamy dostęp do internetu. Na tym serwisie, częstotliwość dostępnych ankiet nie jest wielka ale nadrabiają to wynagrodzeniem. Dlatego też bardzo polecamy ten serwis jako idealne dopełnienie naszego ankietowego portfolio.

Forma wypłaty

 • wypłata na konto PayPal

 • minimalna kwota do wypłaty – około 45 zł (1000 punktów)

Miejsce 6. YouGov

 

Jest to platforma, z której usług korzystają największe Polskie serwisy oferujące usługi informacyjne. Jedną z tych firm jest Polsat news. Firmy te zlecają badania opinii na temat najnowszych wiadomości i na ich podstawie decydują o ich ważności czy trafności. Zaproszenia do ankiet wysyłane są bezpośrednio na maila lub można je znaleźć na swoim panelu ankietowym. Po wypełnieniu każdej ankiety zostaną nam przypisane punkty, które następnie będziemy mogli wymienić na karty podarunkowe.

ukończone przez nas ankiety

Forma wypłaty

 • karty podarunkowe, którem możemy wykorzystać w różnych sklepach internetowych, w wysokości:

 • 100 zł (2500 punktów)

 • 250 zł (5000 punktów)

Miejsce 7. Surveyo24

Serwis, w którym możemy zarabiać na ankietach online a ilość ankiet jest naprawdę spora. Na głównej stronie wyświetla nam się dostępna ilość ankiet, dzięki czemu możemy się dowiedzieć ile potencjalnie możemy zarobić. Przy każdej z nich widoczna jest przypisana wartość punktowa ankiety. Gdy ankiety pojawiają się na serwisie od razu widoczne są na naszym profilu. Aby zacząć korzystanie z tego serwisu, musimy podać e-maila oraz nasze podstawowe informacje o sobie. Następnie wybieramy ankietę, która nam odpowiada i ją wypełniamy. Po wypełnieniu do naszego profilu przypisane zostaną punkty, które następnie możemy wymienić na pieniądze. W tym serwisie naprawdę szybko i korzystnie zarabiać. Po co więc tracić czas? Wypełniaj ankiety i zacznij zarabiać już teraz!

Forma wypłaty

 • wypłata na konto Pay Pal

 • minimalna kwota do wypłaty – 5 euro

Miejsce 8. Univox

Jest to świetny serwis, w którym zarabiamy w dolarach! Prawie nigdy nie spotkaliśmy na panelu ankietowym komunikatu: brak ankiet. Aby zacząć zarabianie na ankietach w serwisie Univox, tak samo jak w pozostałych serwisach musimy utworzyć konto, które nie zobowiązuje nas do podpisania żadnej papierowej umowy. Poproszą nas o uzupełnienie profilu w 12 kategoriach (np. hobby, edukacja, technologia czy zatrudnienie). Koniecznie musimy wypełnić je wszystkie, gdyż na ich podstawie zlecane będą nam ankiety. Po uzupełnieniu całego profilu będziemy otrzymywać powiadomienia na naszą skrzynkę pocztową. Po zarejestrowaniu otrzymamy 200 punktów, a żeby dostać kolejne 100 musimy pobrać ich aplikację na telefon.

Bardzo fajną dodatkową opcją na zdobywanie punktów jest gra, która raz dziennie umożliwia nam zakręceniem kołem fortuny! Można tam zdobyć od 0 do 1000 punktów lecz nie jest to aż tak nie wymagające. Aby być dobrze wynagrodzonym, trzeba być równie aktywnym. Punkty można wygrać w zależności od wypełnionych przez nas ankiet. Mianowicie:

 • 100 punktów – minimum 1 ankieta w przeciągu doby,

 • 250 punktów – minimum 2 ankiet w przeciągu doby,

 • 500 punktów – minimum 5 ankiet w przeciągu doby,

 • 1000 punktów – minimum 10 ankiet w przeciągu doby.

wypłata z univox za płatne ankiety

W aplikacji otrzymuje się punkty za wypełnione ankiety. Każde 100 punktów jest warte 1 $. Aby dokonać naszej pierwszej wypłaty musimy uzyskać 2500 punktów czyli 25 $. Nigdy nie mieliśmy problemu z wypłatą pieniędzy, dlatego też bardzo polecamy ten serwis. Jeżeli chcesz zarabiać w dolarach za odpowiadanie na przyjemne pytania to zarejestruj się już teraz! Poniżej udostępniamy link przekierowujący do serwisu.

Forma wypłaty:

 • wypłata na konto Pay Pal

 • minimalna kwota do wypłaty – 25 $

Miejsce 9. ReaktorOpinii

Bardzo fajny portal oferujący wypełnianie ankiet za pieniądze. W tym portalu otrzymujemy płatne ankiety bezpośrednio na maila, a w zamian otrzymujemy punkty. Każdy punkt jest wart 10 groszy, czyli wypełniając ankietę za 20 punktów otrzymamy 2 zł. Minimum do wypłaty to 50 zł ale na pewno szybko uda nam się to uzbierać!

Forma wypłaty:

 • wypłata na konto bankowe

 • minimalna kwota do przelewu – 50 zł (500 punktów)

ankiety do wypełnienia

Miejsce 10. Myiyo

Firma ta istnieje na rynku już 10 lat i w tym czasie udało się im przeprowadzić tysiące badań ankietowych. Co prawda firma ta jest oryginalnie z Niemiec, lecz przeprowadzają badania na całym świecie. Ich strona dostosowana jest językowo do Polski. Firma ta w pełni szanuje i chroni prawa swoich użytkowników – operuj zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych RODO, więc nie musimy bać się wycieku naszych danych. Wielką zaletą jest istnienie aplikacji na telefon – jest to wielkie ułatwienie, szczególnie w tych czasach. Kolejnym plusem jest wypłata w euro, a przy kursie euro bliskiemu 5 zł można na prawdę fajnie zarobić!

Forma wypłaty:

 • wypłata na konto Pay Pal

 • minimalna kwota do wypłaty – 20 euro

Miejsce 11. Poznaj to

Jest to serwis umożliwiający otrzymywanie punktów za wypełnianie ankiet o produktach, usługach, markach, reklamach, zjawiskach w ramach badań prowadzonych przez agencję badawczą PBS. Każda z ankiet ma określoną liczbę punktów, gdzie 1 punkt równa się 10 groszy. Za uczestnictwo w kolejnych badaniach będziemy otrzymywać określoną liczbę punktów, które będą widoczne na Twoim koncie Panelisty.

Forma wypłaty:

 • wypłata na konto bankowe

 • minimum do przelewu – 20 zł (200 punktów)

Miejsce 12. Moneyo

Jest to jeden z najdłużej działających serwisów oferujących płatne ankiety internetowe. Wynagrodzenie w tym serwisie wynosi od 0,40 zł do 12 zł za jedną ankietę, a średnia wartość ankiety to 6zł. Serwis ten jest bardzo przyjemny w użytkowaniu, a rejestracja zajmuje niecałą minutę, po której możesz od razu zabrać się do wypełniania ankiet. W tym serwisie możliwe jest wypełnianie płatnych ankiet na telefonie, gdyż platforma ta jest bardzo dobrze do tego przystosowana. W zakładce „Ankiety” znajdziemy ankiety dostępne dla nas, a w zakładce „Nagrody” znajdziemy nasze zebrane punkty.

Forma wypłaty:

 • wypłata na konto Pay Pal

 • minimalna wartość wypłaty – 40 zł na konto Pay Pal lub 30 zł na kartę podarunkową GCodes

Miejsce 13. Toluna

Jest to serwis z aplikacją mobilną, który oferuje punkty za wypełnianie ankiet online. Punkty te można wymieniać na gotówkę w formie przelewu lub na nagrody rzeczowe. Mają ponad 21 milinów ludzi zarejestrowanych w 50 krajach w 28 językach. Każda oferowana przez nich usługa jest całkowicie bezpłatna a za większość aktywności w serwisie oferowane są punkty. Po zarejestrowaniu się w serwisie otrzymacie 500 punktów, jako powitalnie na stronie. Uzbierane punkty możecie wymienić na gotówkę czy kupony do wielkich sklepów i marek.

Forma wypłaty:

 • wypłata na konto Pay Pal

 • minimalna kwota do wypłaty – 50 zł (55 000 punktów)

nagroda za ankiety

Miejsce 14. Demando

Firma ta zajmuje się badaniami rynku oferując płatne ankiety. Niczego nie sprzedają, a udział w programie jest całkowicie bezpłatny i dobrowolny. Ich klienci zastanawiają się, co myślą ludzie na temat produktów lub co powinni w nich zmienić, aby były lepiej dopasowane to potrzeb konsumentów. Tak jak w innych serwisach, zbieramy tu punkty, które następnie możemy wymienić na gotówkę na podane konto bankowe czy doładowania telefonu. Jeśli chodzi o nasze dane osobowe to nie musimy się o nic bać, gdyż firma ta dokłada wielu starań, tak aby nasze dane były jak najlepiej chronione.

dostępne ankiety

Forma wypłaty:

 • wypłata na konto bankowe lub doładowanie telefonu

 • minimum do przelewu – 50 zł (500 punktów)

Miejsce 15. Badanie-Opinii

Jest to kolejny bardzo przyjemny serwis, w którym możemy zarabiać na płatnych ankietach internetowych. Naszym zdaniem jest to jeden z lepiej działających serwisów, do którego mamy pełne zaufanie. Od ponad 17 lat sprawnie działa na rynku, realizując badania dla ich klientów. Każdy kto ukończył 18 lat, może brać udział w badaniach ankietowych i zacząć na nich zarabiać! W tym serwisie nasze dane są bardzo dobrze chronione i w każdym momencie możemy wypisać się z panelu. Założenie konta jest bardzo szybkie, więc nie zmarnujemy na tym dużej ilości czasu. Następnie sami decydujemy, które ankiety wypełniamy. Pamiętajmy jednak, że im więcej ich wypełnimy tym szybciej uzbieramy na możliwość wypłaty! Dlatego też polecamy wypełniać wszystkie ankiety, które są nam oferowane.

ankiety do wypełnienia

Forma wypłaty:

 • wypłata na konto bankowe

 • minimum do przelewu – 50 zł (1000 punktów)

Miejsce 16. Attapoll

Jest to panel ankietowy działający od 2016 roku, na którym mogą zarabiać osoby powyżej 18 roku życia. Różni się on od pozostałych serwisów, tym że wypełnianie ankiet możliwe jest tylko i wyłącznie przez aplikację mobilną co jak dla nas jest i tak wygodniejszym sposobem wykonywania tego typu zadań. Aby zacząć zarabianie z Attapoll musimy pobrać aplikację ze sklepu Google lub App Store oraz zarejestrować się przez skrzynkę pocztową (na ten moment tylko Gmail). Cała rejestracja jest bardzo prosta i intuicyjna, więc wiemy że nikt z was nie będzie miał z tym żadnego problemu. Po utworzeniu naszego konta możemy od razu zacząć wypełniać ankiety i czekać na uzbieranie pierwszy przelew!

Forma wypłaty:

 • wypłata na konto PayPal

 • minimalna kwota do wypłaty – 15 zł

Miejsce 17. Answeo

Bardzo łatwy w użytkowaniu serwis, w którym firmy ankietowe zlecają płatne ankiety ale nie tylko! Serwis ten oferuje, również wymienianie się ankietami – własne ankiety. Jest to świetna opcja szczególnie dla studentów, którzy muszą przeprowadzić badania do np. pracy magisterskiej. W ty serwisie jest to naprawdę łatwe, gdyż ludzie będą wypełniać twoje ankiety w zamian za wypełnienie ich! W ten sposób badania możesz zakończyć w zaledwie kilka dni. Zarabiać na ankietach w tym serwisie możemy nie tylko w domu, ale również w drodze do pracy, gdyż dostępna jest wersja mobilna – brak ograniczeń co do miejsca pobytu. W tym serwisie znajdziemy sporo ankiet, dzięki czemu możemy wypełnić ich naprawdę dużo i zwiększyć nasz budżet domowy.

szybka ankieta

Forma wypłaty:

 • wypłata na konto Pay Pal

 • minimalna kwota do wypłaty – 5 $

Miejsce 18. TGM Panel

Jest to jeden z paneli badawczych należących do firmy TGM Research FZE. Główną rzeczą dla nas dostępną są płatne ankiety ale nie tylko! W serwisie po wyrażeniu zainteresowania, możemy również brać udział w testowaniach produktów w domu, badaniach z kamerą internetową, testowaniu żywności i wina czy sondażach telefonicznych. Sama rejestracja możliwa jest od 16 roku życia.

Aby zarejestrować się w panelu musimy wypełnić formularz rejestracyjny, w którym będziemy proszeni o podanie podstawowych informacji, np. e-mail, datę urodzenia i płeć. Dane te muszą być prawdziwe, gdyż przy wypłacie pieniążków dane muszą się zgadzać z naszym kontem w banku. Po otrzymaniu maila weryfikacyjnego na podaną przez nas skrzynkę pocztową, klikamy w link i nasze konto jest aktywne. Następnie będziemy musieli uzupełnić profil ankietowanego. Jest to najważniejszy krok, gdyż na tej podstawie wysyłane będą nam dostępne ankiety. Po ukończeniu tych kroków jedyne co musimy zrobić, to czekać na pierwszą ankietę. Wszystkie ankiety pojawiają się na stronie głównej panelu. W tym serwisie po uzupełnieniu danej ankiety, otrzymamy punkty w zależności od długości ankiety (1pkt = 1 zł). Ankiety trwające do 2 minut wynagradzane są w wysokości 0,4 pkt a te, które trwają 28 – 30 minut wyceniane są na 5,2 punktu. Mając już wszystkie potrzebne informacje pozostaje wam zacząć pracować! Do dzieła!

Forma wypłaty:

 • wypłata na konto PayPal

 • minimalna kwota do wypłaty – 40 zł

 • wymiana punktów na bony towarowe

Miejsce 19. Epanel

Jest to jedna z największych w Polsce firm z płatnymi ankietami. Od 30 lat sukcesywnie przeprowadzają badania opinii publicznej, zwiększając z tym liczbę ich klientów a co za tym idzie rosną nasze możliwości związane z wypełnianiem płatnych ankiet. Założenie na tym portalu konta, nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Tak jak na innych serwisach, zarobki idą w parze z aktywnością. Ilość ankiet, które wypełnimy = ilość zarobionych pieniędzy. Dlatego bardzo polecamy być jak najbardziej aktywnym. Epanel jest również dostępny przez aplikację mobilną, co jest zdecydowanym plusem tego serwisu. Bardzo przyjemnie spędziliśmy czas na wypełnianiu płatnych ankiet z tym serwisem i darzymy tę firmę zaufaniem, gdyż nie mieliśmy nigdy żadnych z nią związanych problemów.

wypłaty za ankiety

Forma wypłaty:

 • wypłata na konto bankowe

 • minimalna kwota do przelewu – 50 zł (50 punktów)

Miejsce 20. Swpanel

Jest to jeden z większych serwisów ankietowych w Polsce. Oferują płatne ankiety dla osób od 13 roku życia. Cała platforma jest bardzo przyjemna w użytkowaniu. W tym serwisie za wykonywanie zadań otrzymujemy punkty, które następnie można wymienić na pieniądze lub inne nagrody. Punkty można zdobywać za następujące czynności:

 • udział w badaniach/ankietach,

 • udział w badaniach/ankietach tworzonych przez klientów,

 • udział w ankietach tworzonych przez użytkowników,

 • tworzenie ankiet

 • maksymalne wypełnienie Twojej ankiety przez innych użytkowników

ankiety do wypełnienia

Forma wypłaty:

 • wypłata na konto bankowe lub Pay Pal

 • minimum do przelewu – 50 zł (100 CashPoints)

 • nagrody rzeczowe

Miejsce 21. Panel BO!

W tym serwisie możliwe jest zarobienie dodatkowych pieniędzy w bardzo przyjemny sposób! Serwis ten to ogólnopolski panel badawczy, tworzony przez grupę socjologów i badaczy z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie.

Tworzą nową jakość na rynku badań internetowych, co jest naprawdę orzeźwiające w tych czasach. Kilka plusów tego serwisu to:

 • przejrzyste i proste zasady współpracy,

 • znajdziemy tu ciekawe ankiety, wzbogacone o interaktywne rozwiązania i animacje,

 • ankiety możemy wypełniać wszędzie gdzie jest internet.

Forma wypłaty:

 • wypłata na konto bankowe

 • minimalna kwota do przelewu – 32 zł (1000 punktów)

wypłata za ankiety
Ania Borkowska
Ania Borkowska

Ania ukończyła studia na Wydziale Grafiki i Komunikacji Wizualnej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, w mieście, w którym się wychowała. Przez dłuższy czas pracowała jako etatowy grafik, szukając spełnienia w korporacjach, jednak zdecydowała się skoczyć na głęboką wodę i parę lat temu rozpoczęła swoją freelancerską działalność w Internecie. Na początku nie było łatwo stanąć na nogi, dlatego też Ania skończyła dodatkowe kursy, które pozwoliły jej podszkolić się w marketingu i copywritingu i tym samym rozszerzyć swój zakres usług. W latach, kiedy nie było kolorowo, odkryła jak wiele pieniędzy może zaoszczędzić i zarobić w łatwy sposób, w czasie którego wcześniej nie wykorzystywała w żaden sposób (np. stojąc w korku).
Ania dzieli się swoim doświadczeniem, ponieważ wierzy, że świat będzie piękniejszy, kiedy ludzie dookoła niej staną się szczęśliwsi, a osiągną to poprzez samokształcenie i rozwój osobisty.

kontakt: info@niezalezni-finansowo.pl

© 2024 Niezależni finansowo – Wszystkie prawa zastrzeżone