NIEZALEŻNI
FINANSOWO

Czy warto zakładać konto Revolut? Opinie na temat aplikacji i porady jak założyć konto.

Każdy z nas na pewno słyszał coś o koncie Revolut. Ale nie każdy wie co to jest. Dlatego postanowiliśmy napisać artykuł, tylko i wyłącznie poświęcony pytaniom o konto Revolut.

Na skróty:
praca online

Jeżeli zastanawiasz się, który bank wirtualny jest lepszy, to koniecznie przeczytaj – N26 vs Revolut

alerabat oszczędzaj pieniądze

Wszystkie aktualne kody rabatowe w zasięgu jednego kliknięcia! Już nigdy nie będziesz musiał szukać promocji!

lety shop cashback

Zacznij otrzymywać cashback za zakupy, które i tak robisz przez internet. Nawet do 14% zwrotu!

refunder cashback logo

Zwiększ swoje możliwości otrzymania cashbacku za zakupy! Znajdziesz tu dopełnienie oferty LetyShops.

Spis treści

Czym jest konto Revolut?

Każdy z nas, raz na jakiś czas musi zakupić obcą walutę. Możemy to zrobić w kantorze lub bezpośrednio przez bank. Wiąże się to jednak z dodatkowymi opłatami i często niekorzystnym kursem walut. Jako rozwiązanie tego problemu wchodzi konto Revolut.

Jest to elektroniczna usługa, w której możliwa jest wymiana walut. Usługa ta powstała w Wielkiej Brytanii w 2015 roku i od tego czasu jej popularność sukcesywnie rośnie. Dzieje się tak, ze względu na prostotę użytkowania jak i możliwość oszczędzenia na prowizjach związanych z wymianą walut.

Zakładając indywidualne konto Revolut tworzymy wirtualną kartę. Musimy ją zasilić środkami z naszego regularnego konta bankowego. Następnie możemy ją podłączyć do Google Pay lub Apple Pay i w taki sposób wykonywać płatności bezgotówkowe w sklepach. W aplikacji Revolut możemy również zobaczyć jej numer i płacić nią przy zakupach internetowych. Jeżeli jednak chcielibyśmy mieć kartę fizyczną, możemy ją darmowo zamówić – co bardzo polecamy.

Revolut w większości krajów nie jest bankiem, który obejmuje Bankowy Fundusz Gwarancyjny, lecz jest parabankiem posiadającym europejską licencję bankową. Oznacza to, że w razie bankructwa Revoluta nie będziemy uprawnieni do otrzymania zwrotu środków.

Natomiast revolut oferuje możliwość przejścia z Revolut Payments do Revolut Bank, dzięki czemu nasze środki będą chronione. Licencję bankową otrzymali w 2018 roku, która podlega pod Bank Litwy i tym samym są przez niego chronione pieniądze.

konto revolut opinie

Czy konto Revolut jest darmowe? Ile kosztuje Revolut metal?

Revolut posiada 4 opcje kont. To najbardziej popularne to konto Standard i jego posiadanie jest całkowicie darmowe. Po założeniu konta będziemy mogli zamówić kartę fizyczną. Pierwsze zamówienie karty jest darmowe, musimy jedynie zapłacić za jej wysyłkę. Jeżeli zgubimy tę kartę, za jej duplikat musimy zapłacić 25 zł.

Z kontem Standard możemy mieć darmowe konto europejskie i darmowe konto euro IBAN. Z tym kontem jesteśmy uprawnieni do darmowej wypłaty z bankomatów do 800 zł miesięcznie lub do 5 wypłat. Po przekroczeniu tej kwoty, będziemy musieli zapłacić 2% wypłacanych pieniędzy.

Pozostałe plany wymagają miesięcznych opłat. Zaczynając od 14,99 zł miesięcznie i kończąc na 49,99 zł miesięcznie za kartę Metal. Poniżej opisaliśmy każdy z nich.

Jakie plany oferuje Revolut?

Jeżeli chcemy założyć konto Revolut, musimy wybrać plan, który najbardziej pasuje do naszych potrzeb. Na ten moment, Revolut ma w ofercie 4 plany:

 • Standard – bezpłatne konto,

 • Plus – 14,99 zł miesięcznie,

 • Premium – 29,99 zł miesięcznie,

 • Metal – 49,99 zł miesięcznie.

konta revolut

Konto Plus - najtańszy z dostępnych planów

Tak naprawdę ten rodzaj planu praktycznie niczym się nie różni od konta Standard. Większość opcji, z których zazwyczaj korzystamy jest taka sama jak w darmowym koncie.

W tym planie jak i w planie standard cashback za noclegi wynosi dokładnie tyle samo (3%), taka sama jest prowizja przy zakupie kryptowalut i limity wypłat bankomatowych również wynoszą 800 zł. Jednak przy tym planie nie musimy płacić za dostawę karty.

Jedyną znaczącą różnicą w tym planie jest ochrona od kradzieży, ochrona biletów, zwrotów i ochrona podczas zakupów online. Pytanie więc czy jest to nam potrzebne? Naszym zdaniem nie, jeżeli chcemy mieć takie ubezpieczenie to wybralibyśmy jeden z droższych planów, gdyż otrzymamy wtedy o wiele więcej benefitów. Jeżeli jednak planujemy na koncie trzymać większe sumy i obchodzi nas tylko ubezpieczenie zakupów to możliwe, że ten plan jest dla nas. Chociaż i tak uważamy, że się zbytnio nie opłaca.

Konto Premium

Jeżeli chcemy wybrać plan, który jest płatny to naszym zdaniem ten jest najbardziej optymalny. W porównaniu to konta plus – płacąc 15 zł więcej otrzymujemy praktycznie wszystkie benefity co najdroższy plan (metal).

Oprócz ubezpieczenia od sprzedaży, mamy zapewnione różnego rodzaju ubezpieczenia podczas podróży. Na przykład – ubezpieczenie od sportów zimowych czy ubezpieczenie od opóźnionego lotu. Otrzymujemy również możliwość skorzystania z bezpłatnego wstępu do saloników lotniskowych w ramach SmartDelay.

sporty zimowe

Poza benefitami podczas podróży otrzymujemy również wyższy cashback za zakup noclegów (5%) oraz zniżkę w wysokości 20% na przelewy międzynarodowe, której w poprzednich planach nie było.

Według nas jest to najbardziej opłacalny plan spośród płatnych opcji, gdyż nie wiele się różni od najdroższego planu a możemy zaoszczędzić 20 zł miesięcznie.

Konto Metal

Jest to najdroższy plan dostępny w Revolut. Posiada wszystkie benefity poprzednich planów i ma zwiększone rabaty na przelewy międzynarodowe oraz powiększony cashback za noclegi i transakcje kartą.

Główną różnicą między tym kontem a kontem Premium jest metalowa karta Revolut (a nie plastikowa). Wielu osobom zależy na prestiżu i statusie społecznym, dzięki takiej karcie Revolut go otrzymują.

Poza wyglądem otrzymujemy trochę zwiększone benefity w porównaniu do konta Premium. Możemy wypłacić do 3000 zł miesięcznie, wykonywać przelewy międzynarodowe 40% taniej i dostawać 10% cashbacku za noclegi.

Poza powyższymi benefitami wiele te konta się nie różnią, więc jeżeli chcemy wybrać płatny plan to naszym zdaniem najbardziej opłaca się konto Premium. Dalej w artykule bardziej opisaliśmy poszczególne benefity.

Jakie są poszczególne benefity planów Revolut - opinie?

Aby korzystać ze wszystkich możliwości konta musimy pobrać aplikację revolut. Konieczność posiadania aplikacji wiąże się z tym, że niektóre wewnętrzne aplikacje wymagają funkcjonalności telefonu.

Codzienne korzyści

Do każdego z planów przypisywane jest bezpłatne konto europejskie z lokalnym rachunkiem IBAN.

Każdy z planów posiada ograniczenia co do wypłaty z bankomatów. Naturalnie limity rosną wraz z ceną planu. Konto standard i plus mają limity wypłat bankomatowych do 800 zł miesięcznie, revolut premium 1600 a metal 3000 zł.

Tylko konto metal uprawnia do otrzymania cashbacku za codzienne transakcje kartą revolut, lecz nie jest powiedziane dokładnie jaki. Jeżeli jednak zależy nam na cashbacku za zakupy to zachęcamy do przeczytania artykułu na temat aplikacji cashback.

Kolejne różnice znajdziemy w zniżkach na przelewy międzynarodowe. W revolut premium otrzymamy 20% zniżki a w koncie metal 40%. Niestety bezpłatny przelew międzynarodowy nie jest tu możliwy.

Przy płatnych planach będziemy mogli założyć 2 konta dla młodzieży, a w planie Metal będzie można ich założyć nawet 5.

Przy każdym z planów możemy otrzymać odsetki za trzymanie naszych oszczędności na platformie Revolut. Im droższy plan tym większe odsetki otrzymamy (dokładne wartości pokazane na powyższym obrazku). Jednak nie polecamy tego robić, gdyż nadal jest to bank, który nie jest objęty Bankowym Funduszem Gwarancyjnym i w razie bankructwa nasze środki nie zostaną odzyskane.

codzienne korzyści konta revolut opinie

Inwestycje

Konto Revolut umożliwia nam również różnego rodzaju inwestycje. Za pomocą karty revolut możemy zakupić różne akcje i kryptowaluty. Jeżeli jednak nie wiele wiecie na ten temat a chcielibyście się nauczyć mądrze lokować swoje pieniądze to koniecznie przeczytajcie ten artykuł. Opisaliśmy tam od czego najlepiej zacząć i w co można inwestować. Super inicjatywą jest inwestowanie małych kwot pieniędzy, dzięki czemu wiele się uczymy i oswajamy z różnymi platformami. Nasze strategie opisaliśmy tutaj.

Revolut jest dobrą platformą na sam początek, gdyz nie musimy wtedy zakładać miliona kont na różnych giełdach i potwierdzać naszej tożsamości. Dlatego jest to bardzo dobre miejsce na sam początek. Jednak nie jest do końca opłacalne, gdyż Revolut ma dosyć wysokie prowizję.

kryptowaluty

Przy zakupie akcji czy kryptowalut płacimy prowizję pośrednikowi np. giełdzie przez którą robimy zakupy, a w tym przypadku Revolutowi. Przeważnie giełdy mają prowizję około 0,1-0,3%, natomiast za pośrednictwem Revolut jest to prawie 2%! Oczywiście z droższym planem ta prowizja maleje do 1,49% lecz dalej jest to o wiele więcej niż na zwykłej giełdzie. Dlatego jeżeli chcemy kupić jakieś aktywa za pośrednictwem Revoluta to polecamy zdecydować się na ich mniejszą ilość. Jeżeli jednak chcemy kupić większą ilość kryptowalut i dowiedzieć się gdzie najlepiej to zrobić to zapraszamy do artykułu poświęconego rankingowi najlepszych geiłd.

Dodatkowo kupując kryptowaluty za pośrednictwem Revolut, nie możemy ich przelać na żaden zewnętrzy portfel. Możemy jedynie „posiadać” je w aplikacji revolut. Aktywa te nie są również tak naprawdę nasze. Jedyne rzeczy jakie z nimi możemy robić to sprzedaż i kupno. Przy czym płacimy prowizję 1,99% przy zakupie i sprzedaży, tracąc łącznie prawie 4% wartości. Dlatego tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, polecamy zapoznać się z innymi sposobami zakupu kryptowalut.

Oszczędności i ochrona w podróży

Tutaj znajdują się najczęściej używane przez nas funkcje takie jak wymiana walut. Poza walutami możemy dla każdego z planów dostępny jest cashback za noclegi. Dla standardowego konta dostępny jest cashback w wysokości 3% a w kontach premium i metal możemy otrzymać nawet 10% zwrotu. Zakupy można połączyć dodatkowo z cashbackiem Refunder, gdyż dostępny jest tam cashback w wysokości 2,5% na noclegi przez Booking. Dowiedz cię więcej o aplikacjach cashback tu.

Dodatkowo przy planach premium i metal otrzymujemy ubezpieczenie medyczne na wyjazdy zagraniczne obejmujące sporty zimowe. Jest to bardzo korzystne jeżeli często podróżujemy. Jeżeli jednak wyjeżdżamy z kraju raz lub dwa razy w roku to bardziej korzystną opcją jest darmowe konto i zakup ubezpieczenia pod konkretny wyjazd.

Bardzo fajnym opcją jest również możliwość darmowego wstępu do saloników lotniskowych za pomocą karty revolut, co zdecydowanie umili nam pobyt na lotnisku. Dlatego jeżeli często podróżujemy, revolut premium i metal na pewno się nam przyda.

oszczędności i podróże konto revolut opinie

Jakie waluty obsługuje revolut?

Podczas zakupu walut automatycznie tworzy się subkonto dla danej waluty. W taki sposób unikamy ponoszenia kosztów przewalutowania. Możemy wtedy w bardzo prosty sposób sprawdzić wykonane transakcje w danej walucie i z łatwością ją sprzedać lub wymienić. Możemy również wykonywać przelewy w tych walutach. Wyjątkiem jest hrywna Ukraińska – z wiadomo jakich przyczyn. Poniżej stworzyliśmy listę zawierającą które waluty obsługuje revolut:

 • złotówki,

 • baty tajlandzkie,

 • dirhamy:
  – ZEA,
  – marokańskie,

 • dolary:
  – amerykańskie,
  – kanadyjskie,
  – australijskie,
  – nowozelandzkie,
  – hongkońskie,
  – singapurskie,

 • euro,

 • forinty węgierskie,

 • funty brytyjskie,

 • franki szwajcarskie,

 • jeny japońskie,

 • kuny chorwackie,

 • korony:
  – czeskie,
  – duńskie,
  – norweskie,
  – szwedzkie,

 • leje rumuńskie,

 • lewy bułgarskie,

 • liry tureckie,

 • peso meksykańskie,

 • randy RPA,

 • riale:
  – katarskie,
  – saudyjskie,

 • ruble rosyjskich,

 • szekle izraelskie.

wymiana walut

Ochrona na co dzień

Kolejną kategorią funkcji w Revolucie jest dodatkowa ochrona na co dzień. Ochrona ta dostępna jest wyłącznie dla płatnych planów. To naszym zdaniem najważniejszy argument za wykupieniem płatnego planu, gdyż mamy wtedy dodatkową ochronę przy codziennych zakupach.

Ochrona ta obejmuje ubezpieczenie od kradzieży i wypadków. Dodatkowo objęci ochroną jesteśmy podczas imprez masowych – Jeżeli wydarzenie się nie odbędzie, możemy z łatwością uzyskać zwrot środków

Jesteśmy również chronieni podczas wykonywanych przez nas zwrotów. Czyli jeżeli zwracamy jakiś produkt możemy być pewni, że środki do nas wrócą.

ochrona konta revolut opinie

Program poleceń

Raz na jakiś czas revolut oferuje nam możliwość zarobku w zamian za „załatwienie” nowego użytkownika. Przeważnie bonus ten jest warty zachodu, gdyż wynosi około 100-200 zł.

Musimy zaznaczyć, że nie jest to stała promocja aktualna dla wszystkich lecz każdy z nas na pewno otrzyma tę możliwość. W kategorii „Sugerowane dla ciebie” wyświetli nam się kafelek, na którym wyświetlona będzie suma możliwa do zgarnięcia. My otrzymaliśmy możliwy bonus w wysokości 200 zł. Klikając w szczegóły promocji wyświetlą nam się czynności, które musimy wykonać aby się na niego zakwalifikować. Aby go uzyskać musimy zaprosić nową osobę do korzystania z usług revolut, która musi wykonać następujące czynności:

 1. Zapisać się do revoluta za pośrednictwem naszego linku polecającego,

 2. Zweryfikować konto i poprawnie przejść proces KYC (know your costumer), czyli weryfikacja tożsamości,

 3. Dokonać „doładowania konta revolut” poprzez przelew z istniejącego konta lub połączenie konta z kartą płatniczą,

 4. Zamówić kartę fizyczną,

 5. Dokonać 3 prawdziwych płatności kartą revolut za minimum 15 zł każda (mogą być płatności kartą wirtualną lub fizyczną,

 6. Jeżeli wszystkie powyższe czynności zostaną wykonane poprawnie to bonus naliczy się każdemu z użytkowników automatycznie.

Dodatkowe funkcje, z których użytkownik Revolut może korzystać

Poza wyżej opisanymi funkcjami konta Revolut dostępne są również takie możliwości:

 • konto revolut junior – możliwość założenia konta dla dziecka w wieku 7-17 lat,

 • grupy – użytkownicy revolut mogą tu z łatwością rozliczać się za wspólne wydatki ze znajomymi,

 • rewards – znajdziemy tu promocje specjalnie dedykowane dla użytkowników revolut, np. zniżka do 30% na zakupy w sklepie adidas,

 • noclegi – bezpośredni zakup noclegów w aplikacji revolut,

finanse
 • donations – możemy zlecić automatyczne przelewy na rachunki organizacji charytatywnych,

 • edukacja – w tej kategorii możemy nauczyć się podstaw związanych z inwestycją w kryptowaluty i akcje. W nagrodę za poprawnie rozwiązany quiz otrzymamy od kilku do nawet kilkudziesięciu złotych w danej kryptowalucie. Możemy ją od razu sprzedać i otrzymać pieniądze na konto i wydać na co tylko chcemy.

Jak założyć konto w Revolut?

Założenie konta revolut

Założenie konta revolut jest bardzo proste. Na początek musimy wejść na ich stronę, klikając w poniższy czerwony guzik.

Następnie otrzymamy SMS z linkiem do pobrania aplikacji revolut. Aplikacja Revolut dostępna jest w App Store jak i w Google Play. Po uruchomieniu aplikacji musimy:

 • zweryfikowanie numeru telefonu poprzez podanie kodu, który przyjdzie do nas smsem,

 • podanie adresu zamieszkania,

 • podanie swoich danych osobowych,

 • wybranie kodu pin do karty revolut,

 • podanie adres e-mail.

Następnie musimy dokonać pierwszego „doładowania konta” przelewem przez konto bankowe lub połączenie naszej karty płatniczej. Minimum pierwszej wpłaty wynosi 20 zł.

Po zasileniu karty revolut, możemy dokonać już pierwszych transakcji online. Możemy również korzystać z Google pay czy Apple pay poprzez wirtualną kartę revolut.

Jak zamówić fizyczną kartę revolut?

Na naszym koncie revolut od razu po założeniu konta możemy zobaczyć kartę wirtualną. Możemy ją połączyć do Google Pay lub Apple Pay i od razu z niej korzystać poprzez płatności zbliżeniowe telefonem. Jeżeli chcemy dokonywać tylko transakcji online możemy na tym zaprzestać lecz bardzo polecamy aby zamówić fizyczną kartę revolut. Pierwsza karta jest w 100% darmowa, musimy zapłacić tylko za jej dostawę.

Jeżeli zdecydowaliście się na fizyczną kartę revolut wersję musicie wybrać rodzaj wysyłki i podać adres dostawy. Karta powinna przyjść do 7 dni roboczych.

Po otrzymaniu karty revolut trzeba ją aktywować poprzez wykonanie zakupów w sklepie z użyciem kodu pin. Po zrobieniu pierwszych zakupów, możemy wykonywać płatności zbliżeniowe bez limitu.

Weryfikacja konta revolut

Prawdopodobnie zostaniemy poproszeni o dodatkową weryfikację tożsamości. Polega ona na wysłaniu zdjęcia dowodu osobistego oraz zrobienia selfie. Zostaniemy powiadomieni o pozytywnym rozpatrzeniu weryfikacji w przeciągu 1 dnia. Weryfikacja jest wymagana aby zapobiec nadużyciom finansowym i wyłudzeniom. Oczywiście Revolut przestrzega RODO, więc nasze dane będą całkowicie bezpieczne.

Jeżeli nasza weryfikacja nie została zaakceptowana to będziemy musieli rozpocząć czat z pracownikiem działu obsługi klienta, który na pewno nam we wszystkim pomoże.

Czego mogę oczekiwać od działu obsługi klienta Revolut?

Z naszego doświadczenia obsługa klienta revolut jest bardzo pomocna. Za każdym razem gdy napotkaliśmy się na jakiś problem, kontaktowaliśmy się z pracownikiem, który poprzez chat revolut w chwile rozwiązywał nasz problem.

Jeżeli macie pytania dotyczące swojego konta lub platformy obrotu giełdowego, napiszcie do pracowników poprzez czat w aplikacji. Każda wiadomość oznaczana jest jako priorytetowa obsługa klienta.

Aby rozpocząć rozmowę:

 • Przejdź do strony głównej aplikacji.

 • Kliknij ikonę profilu.

 • Przejdź do zakładki Pomoc (?) i przewiń do sekcji Nowy chat.

Revolut nadal dokłada wszelkich starań, aby wszystkie sprawy były rozwiązywane sprawnie i terminowo. Warto jednak zaznaczyć, że nie oferują wsparcia w poniższych sprawach:

 • indywidualna porada lub rekomendacja finansowa;

 • gwarancja należytego wykonania umowy lub jakakolwiek inna gwarancja, np. terminowości realizacji inwestycji lub wypłaty środków;

 • porada z zakresu planowania finansowego;

 • polecenie wykonania transakcji.

Co bardziej mi się opłaca? Konta walutowe czy konto w Revolut?

Wszystko zależy od tego jakie transakcje będziemy wykonywać. Jeżeli planujemy używać konta revolut jako szybkie i łatwe transakcje walutowe (np. płatności kartą revolut za granicą) to zdecydowanie konto revolut nam się bardziej opłaca.

Revolut oferuje atrakcyjne kursy walut nie pobierając prowizji za wymianę walut. Dzięki temu możemy bardzo szybko i tanio kupić walutę zagraniczną i robić zakupy na wakacjach.

Jeżeli jednak planujemy wykonywać przelewy zagraniczne lub wykonywać większe transakcje to zdecydowanie opłaca nam się bardziej konto walutowe. Revolut pobiera opłatę za zrealizowanie przelewu na konto walutowe i dodatkowo bank przetwarzający płatność pobiera opłatę manipulacyjną, przez co bardziej opłaca nam się korzystanie ze standardowego konta walutowego.

Płatności kartą revolut za granicą i w kraju są dla nas korzystne, gdyż unikamy ponoszenia kosztów przewalutowania. Skoro revolut pobiera spore opłaty za wykonanie przelewu do polskiego banku, bardziej w tym wypadku opłaca nam się regularne konto walutowe.

Revolut - Opinie

Recenzje na temat revoluta zostawiło prawie 120 tysięcy klientów indywidualnych na portalu trustpilot. Jego finalna ocena wyniosła 4,3 na 5 co oznacza dużą aprobatę wśród ludzi. Większość z nich jest bardzo zadowolona ze względu na atrakcyjne kursy walut jak i świetną pomoc działu obsługi klienta. Dodatkowo bardzo dużo osób jest zadowolonych z możliwości zarobku za program poleceń. Dzięki niemu mogą zarobić nawet kilka set złotych, z czego również my korzystamy i bardzo polecamy.

W ocenach można znaleźć również negatywne opinie lecz w każdym możliwym biznesie można napotkać się na jakiś problem. Z tego względu revolut kładzie duży nacisk na świetny dział obsługi klienta, aby minimalizować napotykane przez ludzi nieprzyjemności.

Marek Borkowski
Marek Borkowski

Marek urodził się w 1988 roku w Bydgoszczy. Z wykształcenia jest technikiem weterynarii, jednak od lat nie pracuje w wyuczonym zawodzie. Postanowił zająć się pracą, która sprawia mu przyjemność oraz przynosi satysfakcjonujące dochody. Od zawsze interesował się programowaniem i nowymi technologiami - postanowił więc działać, wykupił odpowiednie kursy online, które pozwoliły mu postawić pierwsze kroki w tworzeniu stron internetowych i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Obecnie Marek rozwija swoje projekty oraz pracuje jako freelancer, tworząc strony dla klientów.
Marek jest zafascynowany technologią blockchain - nie tylko inwestuje w kryptowaluty i NFT, ale też kończy kurs blockchain developera, aby w przyszłości stworzyć swój własny metaverse. Chętnie pisze o swoich pasjach a jego misją jest zmotywowanie czytelników do rozszerzania swoich horyzontów.

Ania Borkowska
Ania Borkowska

Ania ukończyła studia na Wydziale Grafiki i Komunikacji Wizualnej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, w mieście, w którym się wychowała. Przez dłuższy czas pracowała jako etatowy grafik, szukając spełnienia w korporacjach, jednak zdecydowała się skoczyć na głęboką wodę i parę lat temu rozpoczęła swoją freelancerską działalność w Internecie. Na początku nie było łatwo stanąć na nogi, dlatego też Ania skończyła dodatkowe kursy, które pozwoliły jej podszkolić się w marketingu i copywritingu i tym samym rozszerzyć swój zakres usług. W latach, kiedy nie było kolorowo, odkryła jak wiele pieniędzy może zaoszczędzić i zarobić w łatwy sposób, w czasie którego wcześniej nie wykorzystywała w żaden sposób (np. stojąc w korku).
Ania dzieli się swoim doświadczeniem, ponieważ wierzy, że świat będzie piękniejszy, kiedy ludzie dookoła niej staną się szczęśliwsi, a osiągną to poprzez samokształcenie i rozwój osobisty.

kontakt: info@niezalezni-finansowo.pl

© 2024 Niezależni finansowo – Wszystkie prawa zastrzeżone