NIEZALEŻNI
FINANSOWO

Stepler- opinie o aplikacji, która przyznaje nagrody za chodzenie

Aplikacja Stepler nagradza użytkowników za aktywność fizyczną, do której zaliczamy chodzenie, jogging czy jazdę na rowerze. Za wychodzone kroki przyznawane są punkty, a te z kolei można wymieniać na kody zniżkowe do sklepów znanych marek lub nagrody rzeczowe. Jak dokładnie wygląda proces zarabiania dzięki aplikacji Stepler, jak dużo czasu zajmuje „wychodzenie” nagrody oraz jakie opinie apka zebrała wśród użytkowników na przestrzeni ostatnich miesięcy? Na te i inne pytanie odpowiemy w poniższym tekście.

To może Cię zainteresować:

Zacznij zarabiać na chodzeniu już dzisiaj – zarejestruj się w Stepler

Poznaj aplikację Alerabat i zaoszczędź kupę pieniędzy

Sprawdź, które aplikacje cashback są naszym zdaniem najlepsze

Czy wiesz jakie jeszcze aplikacje wypłacają pieniądze?

Spis treści

Jak działa aplikacja Stepler?

Stepler jest aplikacją działającą w kilku krajach Europy, wspieraną przez instytucje związane ze zdrowiem publicznym jak i współpracujące z nią marki. Z kategorii aplikacji płacących za chodzenie, jest to prawdopodobnie najbardziej znana marka na rynku. Nic w tym dziwnego, ponieważ naszym zdaniem Stepler przedstawia najkorzystniejszą pulę nagród, a dodatkowo aplikacja jest wiarygodna.

Głównym motywem aplikacji Stepler jest nagradzanie aktywności fizycznej, którą mogą oni udokumentować danymi analitycznymi ze smartfonów. Do aktywności takiej zaliczamy chodzenie, jogging oraz jazdę na rowerze, czy na rolkach. Za przebyte kroki i pokonane kilometry aplikacja przyznaje użytkownikom punkty, które następnie można wymieniać na nagrody. Za każde 1000 kroków otrzymamy z aplikacji 1 punkt, jednak dodatkowo możemy liczyć na punkty bonusowe.

Bonus za wychodzone kroki

Stepler wykorzystuje system premiowania użytkowników za wzmożoną aktywność fizyczną. Im więcej chodzisz, tym więcej zarobisz nie nie musisz polegać jedynie na podstawowej nagrodzie. W aplikacji możemy otrzymać bonusowe punkty, przyznawane za pokonanie danych kamieni milowych.

2500 kroków = +2 punkty bonusowe

5000 kroków = + 5 punktów bonusowych

10 000 kroków = +5 punktów bonusowych

15 000 kroków = +5 punktów bonusowych

20 000 kroków = +10 punktów bonusowych

30 000 kroków = +10 punktów bonusowych

40 000 kroków = +10 punktów bonusowych

Maksymalnym dziennym limitem kroków, za który przyznawane są punkty jest właśnie 40 000. Po podsumowaniu wszystkiego dziennie możemy zarobić 40 punktów za samo chodzenie oraz 47 punktów bonusowych za przebyty dystans.

Jednak to nie wszystko – aplikacja Stepler pozwala nam zyskać jeszcze więcej punktów, a oto przykłady.

Dodatkowe bonusowe punkty

Dzienny bonus

W aplikacji oferowana jest tak zwana codzienna nagroda. Aby ją dostać musimy otworzyć apkę i kliknąć w odpowiedni guzik. Po kliknięciu wyświetli nam się reklama, która trwa ok 30 sekund. Po obejrzeniu reklamy otrzymamy aż 10 bonusowych punktów.

Połączenie aplikacji z profilami w mediach społecznościowych i kontami w innych apkach

Za połączenie Steplera z profilami lub za polubienie polubienie aplikacji na innych platformach społecznościowych można jednorazowo dostać bonusowe punkty. Wśród możliwości znajdziemy Facebooka, AppStore lub sklep Google Play. Za każdą z czynności otrzymamy 10 punktów.

Zaobserwowanie aplikacji Stepler na Tik Toku i na Instagramie

Podobnie jak wyżej, 10 punktów bonusowych można otrzymać za zaobserwowanie profilu aplikacji na TikToku i Instagramie.

Bonus za zaproszenie znajomych

Za każdego zaproszonego do aplikacji znajomego również zostanie nam przyznane 10 punktów. Aby punkty zostały naliczone, znajomi muszą pobrać apkę oraz zweryfikować konto.

Skąd Stepler ma pieniądze na nagrody? Czy to nie jest oszustwo?

Stepler nie jest scamem – aplikacja zarabia dzięki wyświetlaniu reklam, które widzisz odbierając punkty bonusowe, zaś nagrody są tak naprawdę przyznawane przez konkretne firmy, za pośrednictwem apki Stepler. Oznacza to, że marka udostępniająca kod zniżkowy bądź nagrodę rzeczową zyskuje promocję. Być może gdyby nie zniżka w Stepler, potencjalny klient nigdy nie odwiedziłby danego sklepu online, zakładając że ceny są poza jego zasięgiem.

Przykładowe nagrody jakie udostępnia aplikacja Stepler

Jak już wiemy, w Stepler punkty są przeliczane na nagrody. Nie ma oficjalnego przelicznika , dzięki któremu moglibyśmy oszacować wartość punktów. Tak naprawdę zależy ona od oferty współpracy marki, która udostępnia użytkownikom Steplera kod zniżkowy lub nagrodę rzeczową.

Wśród nagród znajdziemy następujące pozycje:

  • Kody promocyjne do znanych marek np. Adidas (zniżki nawet do -65%)

  • Miesiąc darmowej subskrypcji usług takich jak Netflix czy Spotify

  • Zniżki na usługi np. siłownia lub masaż

  • Nagrody rzeczowe – Apple watch, iPhone 14 itd.

Zalety i wady apki Stepler

W ostatnim czasie aplikacja Stepler zebrała masę dobrych opinii i nic w tym dziwnego, ponieważ przyznawanie nagród za rzecz tak banalną jak robienie kroków ciężko ocenić negatywnie.

Prócz samej koncepcji, do zalet aplikacji należy przejrzysty system przyznawania nagród, oraz przyjemny i intuicyjny interfejs, dzięki któremu łatwo znajdziemy wszystko, co nas interesuje.

Niestety, ale słyszeliśmy o pewnej wadzie aplikacji.

W przypadku Stepler chodzą słuchy, że nagrody rzeczowe, takie jak chociażby iPhone 'y nie zawsze docierają do zamawiających je użytkowników. Nie jest jasne czy to za sprawą niekompetentnych dostawców, na których apka polega, czy może chodzi o inne błędy systemowe. Z tego powodu uważamy, że bezpieczniej jest korzystać z rabatów i kodów zniżkowych niż wybierać nagrody fizyczne.

Jak założyć profil w aplikacji Stepler?

Aplikację Stepler możesz pobrać klikając na poniższy guzik.

Po ściągnięciu aplikacji na telefon, w łatwy sposób zarejestrujesz profil za pomocą swojego konta Google, Facebook lub używając maila. Praktycznie od razu po zainstalowaniu aplikacji możesz zacząć zarabiać punkty bonusowe.

Daj aplikacji dostęp do źródła kroków – w przypadku telefonów Apple, może to być Apple Zdrowie, na telefonach z systemem Android skorzystamy z Fitbit lub innych, kompatybilnych aplikacji.

Czasami bywa, że na wyświetlenie się pierwszych nagród musimy chwilę poczekać, jednak nie powinno zająć to dużej ilości czasu. Nagrody pojawią się prawdopodobnie na przestrzeni kilkudziesięciu minut, w czasie kiedy zdążysz iść na spacer i wychodzić parę kilometrów.

Jeżeli nie spodoba nam się aplikacja, w dowolnym momencie możemy usunąć konto bez podawania przyczyny naszej decyzji. Zrobimy to z poziomu ustawień.

Podsumowanie - czy zarabianie w Stepler się opłaca?

Oczywiście, że korzystanie z tej apki się opłaca. Po pierwsze Stepler to darmowa aplikacja, a instalując ją nie musimy wydać żadnych pieniędzy, ani nawet udzielić informacji na temat naszej karty kredytowej.

Po drugie, aplikacja działa w tle, zupełnie przy okazji. Wystarczy, że wyjdziemy z telefonem na spacer z psem, po zakupy czy do pracy – kroki będą naliczane. Korzystając ze Steplera nie staniemy się milionerami, jednak w łatwy sposób możemy zarobić swego rodzaju zysk pasywny oraz miło zaskoczyć się przydatną promocją.

country manager stepler
Marek Borkowski
Marek Borkowski

Marek urodził się w 1988 roku w Bydgoszczy. Z wykształcenia jest technikiem weterynarii, jednak od lat nie pracuje w wyuczonym zawodzie. Postanowił zająć się pracą, która sprawia mu przyjemność oraz przynosi satysfakcjonujące dochody. Od zawsze interesował się programowaniem i nowymi technologiami - postanowił więc działać, wykupił odpowiednie kursy online, które pozwoliły mu postawić pierwsze kroki w tworzeniu stron internetowych i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Obecnie Marek rozwija swoje projekty oraz pracuje jako freelancer, tworząc strony dla klientów.
Marek jest zafascynowany technologią blockchain - nie tylko inwestuje w kryptowaluty i NFT, ale też kończy kurs blockchain developera, aby w przyszłości stworzyć swój własny metaverse. Chętnie pisze o swoich pasjach a jego misją jest zmotywowanie czytelników do rozszerzania swoich horyzontów.

kontakt: info@niezalezni-finansowo.pl

© 2024 Niezależni finansowo – Wszystkie prawa zastrzeżone